Hurda Araç Alınır

Ankara Çekme Belgeli Hurda Araç Alım Satım Merkezi

Çekme belgeli hurda kazalı yanık otomobil, minibüs, otobüs, kamyonet, kamyon vb. araçlarınızı alıyoruz. ÖTV lik çekme belgeli yanık hurda araçlarınız (otomobil, minübüs, otobüs, kamyonet, kamyon vb.) alınır.

Ankara ve Tüm İlçelerinde kazali, hurda arac ve yedek parca alınır. Her marka model kazali hurda araciniz satin alinir.

ANKARA VE İLÇELERİNDE HURDA KAZALI MOTOR ARIZALI BORÇLU MODEL FARKETMEDEN ÇEKME BELGELİ KAMYON KAMYONET OTOMOBİL ARAÇLARINIZ BULUNDUĞU YERDEN NAKİT ALINIR

Çekme belgesi nedir?
Genellikle kullanılmayan, hurdaya ayrılan, kaza yapan araçları vergi ve diğer sorumluluklardan kurtarmak için uygulanan çekme belgesi, araca ait kayıtlı bütün dönem borçlarının (bandrol,trafik cezası,vs.) ödenmesiyle birlikte, plakaların trafiğe teslim edilmesini ifade etmektedir. Araç istendiği süre boyunca çekme belgeli kalabilir ki bu dönemlerde araca hiçbir şekilde Mtv (bandrol) işlemez.

Çekme belgeli araçların satışları plakalı araçlar ile aynıdır. Noter satışı yapılır. Ardından trafik tescil işlemleri için ilgili trafik şube müdürlüğüne müracaatda bulunulur. Ekstra olarak yapılması gereken sadece aracı muayene istasyonlarında muayeneye götürmektir.